Hürriyet Mahallesi 148 Sokak No/5/ a Bağcılar /İSTANBUL
trende

KADIKÖY KOLTUK DÖŞEME

Ürün Fiyatı:
KADIKÖY KOLTUK DÖŞEME İSTANBUL KOLTUK DÖŞEME
İSTANBUIL KOLTUK TAMİRİ
KADIKÖY KOLTUK DÖŞEME

KADIKÖY KOLTUK DÖŞEME

Evi ev yapan için de yaşayan insanlardır. İnsanoğlu hayatı boyunca rahatına düşkün olmuştur. Ev de ki rahatımızı sağlayan evimize geldiğimiz de kendimizi üstüne attığımız koltuklarımızdır. Evimizin en önemli aksesuarları koltuklarımız. Her eşya zamanla eskir ve yıllarca konforlu bir şekilde kullandığımız koltuklarımız da bundan nasibini alır. Eskiyen koltuklarımızı yenisi ile değiştirmek bir seçenek olsa da her zaman maddi durum buna izin vermez. İşte böyle durumlar da koltuk döşeme ve yenileme imkânı ile sizlere bir telefon mesafede olan evkoltukdoseme.com sitesi aracılığı ile de ulaşabileceğiniz firmamız sizlere hizmet vermektedir. Bize ulaşabileceğiniz telefon numaramız 05394271188

KADIKÖY KOLTUK DÖŞEME

KADIKÖY KOLTUK DÖŞEME

Kadıköy Koltuk Yüz Değiştirme

 

Eskiyen, yıpranan, süngerleri deformasyona uğrayan iskelet sistemin de her hangi bir problem olmayan bütün koltuk modelleri için koltuk yenileme işlemi yapılmaktadır. Koltuğunuzun modeli nasıl olursa, olsun uygun şartlar sağlanarak koltuk yüz değiştirme yapılmaktadır. Uygun şartlardan kastimiz her koltuğunun modeline uygun renk ve kumaş kombinasyonu vardır. Bu kombinasyonun sağlanması profesyonel ekibimiz tarafından sizlere renk ve kumaş kartelası üzerinden detaylı olarak anlatılarak istediğinize en uygun kaplama işlemi için çalışmalar başlatılır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz den taviz vermeden sektöre girdiğimiz ilk günden bugüne kadar önce müşteri memnuniyetini gözetmeyi ve kaliteli işçilikle müşterilerimizi düşünerek hizmet etmekteyiz.

KADIKÖY KOLTUK DÖŞEME

KADIKÖY KOLTUK DÖŞEME

Kadıköy Koltuk Modeli ve Özellikleri

Her koltuğun kendine özgü bir havası ve buna bağlı olarak kullanılması gereken uygun kumaş ve renk vardır. En uygun koltuk döşeme işlemini yaparken bu göz önünde bulundurulması gerekir. Örneğin klasik bir koltuk takımız var ve bunun koltuk döşeme işlemini yaptıracaksınız. Eğer koltuğun modelini ahşap aksamı süngerle doldurup modern koltuğa çevirmeyi düşünmüyorsanız, Klasik bir koltuk takımını rengârenk bir kumaşla hele ki üstünden kırmızı güller olan bir kumaşla kaplayamazsınız. Bunlar dikkat edilmesi gereken konuların başında gelir. Evkoltukdoseme.com bünyesinde çalışan profesyonel ekiplerimiz konusun da uzmanlaşmış ve tam donanıma sahip olarak sizlere bu konuda yardımcı olacak şekil de yetiştirilmişlerdir. Koltuklar da kullanılan renkler den daha önemli olan koltuk kumaşlarıdır. Koltuk yenileme de kullanılacak kumaş çeşitleri şöyledir.
⦁ Tay tüyü
⦁ Kadife kumaş
⦁ Nubuk kumaş
⦁ Şönil kumaş
⦁ Alkantra kumaş
⦁ Keten kumaş
⦁ Jakar kumaş
⦁ Deri çeşitleri bulunmaktadır. Deri koltuk döşeme de suni deri de kullanılmaktadır. Her renk de deri çeşidimiz bulunmaktadır. Ayrıca kumaşlar kendi araların da silinebilir ve leke tutmayan çeşitleri bulunmaktadır.

KADIKÖY KOLTUK DÖŞEME

KADIKÖY KOLTUK DÖŞEME

Neden Ev Koltuk Döşemeyi Tercih Etmeniz Gerekir?

Piyasa da aynı işi yapan rakipler arasın da her zaman rekabet söz konusudur. Ancak piyasa da gerçekten iyi olanlar her zaman var olmaya devam ederler. Büyük laflar etmenin büyük bir firma olmaya yetmeyeceğini bilerek, biz büyüklüğümüzü müşterilerimizin bizlere geri dönüşlerinden anlamaktayız. Sitemiz de müşterilerimizin memnuniyet yorumlarına bakabilirsiniz. Bizler biliyoruz ki, müşteri memnuniyeti güvenilir olmaktan, kaliteli malzeme ve işçilikten, iş disiplinin den geçmektedir. Garantili hizmet sunmak her zaman ilk önceliğimiz olmuştur. En iyi koltuk döşeme yapan firma olmak kesinlikle kolay değildir. Buna biz değil müşterilerimiz karar vermiştir. Yılların tecrübesi ile her geçen gün kendimizi yenileme devam ediyoruz. Evinizin en güzel köşesini süsleyecek koltuklarınızı yaptırırken işinin ehli kişilerden garantili hizmet aldığınıza emin olmanız gerekir. Koltuk döşeme ve yenileme de beklentilerinizi karşılayacağımıza garanti ediyoruz. Teknolojiyi yakından takip ederek en yeni trendler de koltuk döşemelerinizi yaparak evlerinize renk katıyoruz. Koltuk yenileme ve döşeme ilgili her konu da hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

KADIKÖY KOLTUK DÖŞEME

KADIKÖY KOLTUK DÖŞEME

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat
Bize Ulaşın
Merhabalar Bize Koltuklarınızın Resimleri ni Atın Fiyatlandıralım