Hürriyet Mahallesi 148 sokak 5/b Bağcılar iİSTANBUL
trende

Koltuk Döşeme İle Alakalı Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Koltuk Döşeme İle Alakalı Sıkça Sorulan Sorular
Koltuk Döşeme Nasıl Yaptırabilirim?

Koltuk döşeme işlemi yaptırılmak istendiğinde yapılması gereken, bu alanda hizmet veren firmalarla görüşmek ve onlardan destek almaktır. Tercihiniz bizlerden yana olduğunda, istediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yeni döşenen imal edilen koltuklar koku yapar mı?
Yeni döşenen koltuklarda kumaşlar herhangi bir koku yapmaz. Ancak eğer iskeleti üzerinde de herhangi bir boya veya cila işlemi yapılmışsa, o zaman koku yapar. Ayrıca kumaş seçimi de deriden yana olduğunda hafif bir koku ile karşı karşıya kalınacağını belirtmemiz gerekir.
Koltuk döşeme hesaplı mıdır?
Koltuk döşeme hizmeti, yeni koltuklar alınmasına oranla çok hesaplıdır. Sıfır bir koltuk almak istediğinizde artık inanılmaz astronomik rakamlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ancak eski koltuğunuzun döşemesinin değiştirilmesi çok daha uygun maliyetlidir. Üstelik bu değişim sırasında istediğiniz kalitede kumaş kullanabilir ve bütçeyi tamamen siz belirleyebilirsiniz.

Neden Koltuk Döşemesi Yaptırmalıyız?
Koltuk döşemesinin değişimi veya da koltuğun tamiri pek çok durumda tercih edilir. Üstelik inanılmaz avantaj sağlayan bir hizmettir. Koltuk döşeme değişimi yaptırılmalı çünkü;

  • Koltuklarınız yeterince rahat değilse sünger değişimi ile bu sorun giderilir.
  • Koltuklarınızı yüksek fiyatlarla değiştirmeden yenileyebilirsiniz.
  • Evinizin dekorasyonunu istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
  • Koltuklarınızın kullanım ömrünü uzatırsınız.
Koltuk döşeme değişiminde istediğim kumaşı seçebilir miyim?
Koltuk döşeme değişimlerinde kumaşın rengi, dokusu tamamen sizlere kalmış bir durumdur. Bu konuda neredeyse sınırsız bir özgürlüğe sahip olduğunu ifade etmemiz gerekir. Sizleri tek sınırlayacak olan şey, seçtiğiniz kumaşın döşeme için uygun olmasıdır. Sonuç olarak dünya üzerinde birçok çeşit kumaş vardır ancak bunların kullanım amacı farklıdır. Bazı kumaşların döşeme olarak kullanılması imkansızdır.
Koltuk tamiri ile koltuklarım ne kadar sağlam olur?
Koltuk tamiri kapsamında koltuklarınızın iskelet sistemlerinde meydana gelen tüm sorunlar ve arızalar giderilir. Bu noktada mobilyalarınızın hangi malzemeden yapılmış olduğu önemlidir. Ne kadar sağlam bir malzemeden üretilen bir mobilya ise o kadar sağlam çalışma yapılır.
Her mobilya için tamir ve döşeme hizmeti veriyor mu?
Her mobilya türü için neredeyse tamir ve döşeme hizmetleri verilir. Öncelikli olarak koltuk, kanepe, ofis koltuğu ve sandalye gibi ürünler için hizmet verilmektedir. Elinizdeki mobilyalar incelendikten sonra ayrıca o ürün üzerinde işlem yapılıp yapılamayacağına dair de sizlere bilgi verilecektir.
Koltuk döşeme ve tamiri konusunda neden sizleri tercih etmeliyim?
Koltuk döşeme hizmetleri konusunda alanında son derece tecrübeli ve aynı zamanda da yaptığı işe büyük önem veren bir ekibiz. Sizlere hizmet verirken her türlü ayrıntıyı düşünüyor ve daha da önemlisi yüksek kalitede işler yapmaya özen gösteriyoruz. Bu sebeple bizleri tercih ettiğinizde pişman olmayacağınızı garanti edebiliyoruz.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat
Bize Ulaşın
Bize Ulaşın