Hürriyet Mahallesi 148 Sokak No/5/ a Bağcılar /İSTANBUL
trende

GÜNGÖREN KOLTUK DÖŞEME

27.03.2024
79
GÜNGÖREN KOLTUK DÖŞEME

GÜNGÖREN KOLTUK DÖŞEME

Dekorasyonun konusun da evimizin en önemli unsurları oturma gruplarımızdır. Oturma grubu deyince akla ilk gelen de koltuk takımlarımızdır. Her eşya belli bir süre sonra yıpranmaya başlar. Eskir, deformasyona uğrar koltuk takımlarımızın da ne kadar dikkatli kullanırsak kullanalım belli bir süre sonra eskimeye başlar. Böyle durumlar da yapılması gereken ya yeni bir koltuk takımı almak, ya da koltuk döşeme işlemi yapmaktır. Koltuk yenileme için firmamız evkoltukdoseme.com adresinden ya da 05394271188 telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

GÜNGÖREN KOLTUK DÖŞEME

GÜNGÖREN KOLTUK DÖŞEME

Koltuk Döşemenin Etkileri

Evimizin belki de en rahat ettiğimiz yeridir oturma odamız, doğal olarak rahat ve konforlu bir koltuk da oturmak varken, süngerleri erimiş, rengi solmuş, yırtılmış bir koltuk hem görüntü olarak, hem de konfor açısından isteklerimizi karşılamayacaktır. Koltuk tamiri ve koltuk yenileme işlemleri sayesin de eski koltuklarımızın hem görüntüsünden, hem de bizi rahatsızlık veren durumundan kurtulabiliriz. Koltuklarımızın yüzlerini değiştirmeye karar verdiğimiz de dikkat etmemiz gereken konu kumaş seçimidir. Bir koltuğu koltuk yapan modeline uygun kumaşla kaplandığın da ortaya çıkar. Seçim yapacağınız kumaş, renk ve desen olarak evinizle bütünleşmeli ve diyazna uygun olmasıdır. Ev koltuk döşeme olarak sizlere yüzlerce kumaş seçeneği sunmaktayız. Koltuğunuza en uygun renk ve desende ki kumaşlarla evinize yeni bir renk katabilirsiniz.

GÜNGÖREN KOLTUK DÖŞEME

GÜNGÖREN KOLTUK DÖŞEME

Koltuk Döşemesi Yaptırırken Nelere Dikkat edilmeli?

Koltuk döşemesi yaptırırken en uygun koltuk döşeme yapan aynı zaman da en iyisini yapan bir firma ile çalışmanız gerekir. Firmanın güvenirliğini araştırma sonucu öğrenmelisiniz. Firmamızın güvenirliğini sitemiz üzerinden müşteri yorumlarından öğrenebilirsiniz. Evkoltukdoseme.com adresinden yaptığımız işleri ve aklınıza takılan her sorunun cevabını bulabilirsiniz.
Yılların tecrübesi ile teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, sizlere her zaman yeni şeyler sunmak için kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. Kullandığımız malzemeler de birinci kalite materyaller ve birinci sınıf işçilik sunmaktayız. En güzel koltuk döşeme çeşitleri ile farklılık yaratmaktayız. Arge çalışmalarımız sayesin de müşteri beklentilerini çok iyi bilir ve beklentilere en uygun çözümler sunarak hizmet eder.

Deri Koltuk Döşeme

Her tür koltuk da döşeme işlemini gerçekleştiren ekiplerimiz deri koltuk döşeme konusunda da tecrübe sahibidir. En ince ayrıntısına dikkat ederek, titiz bir çalışma ile deri koltuklarınızın yüzleri istediğiniz renk ve desen de deriler ile kaplanarak ilk günkü havasına dönmesi sağlanır. Deri koltukların bakımının diğer kumaşlara nazaran daha zor olduğu ve yıpranmasının daha çabuk gerçekleştiği bilinmektedir. Emin olun deri koltuğunuzun yeniden kaplandığını siz bile anlayamazsınız. Sanki mağazana alındığı gün gibi olacağını garanti ederiz.
Koltuk kaplamada kullanılan kumaş çeşitlerinden bazıları şunlardır,
⦁ Kadife kumaş
⦁ Tay tüyü kumaş
⦁ Şönil kumaş
⦁ Alkantra kumaş
⦁ Keten kumaş
⦁ Nubuk kumaş
⦁ Deri ve sunu deri olmak üzere farklı çeşitleri bulunmaktadır.
Koltuklarınızın bir köşe de kendi halinde eskimesine izin vermeyin. Hem görüntü olarak, hem de evinizin enerjisini yükseltmek adına hem koltuklarınıza, hem de kendinize bir şans verin pişman olmayacağınızı garanti ederiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizden taviz vermeden bugünlere kadar geldik. Her zaman önceliğimiz müşterimizin yaptığımız iş den ne kadar memnun kaldığı olmuştur. Her bütçeye uygun seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bizimle iletişime geçmeden koltuk döşemeye karar vermeyin. En uygun fiyat politikamızla her zaman sizleri düşünerek hizmet sunmaya devam etmekteyiz Her keseye uygun fiyat seçeneklerimizle kaliteli, güvenilir ve garantili işler için ev koltuk döşeme iletişim ağımızda sizleri bekliyoruz. Koltuk döşeme konusun da siz hayal edin, gerçekleştirmek bizim işimiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat
Bize Ulaşın
Merhabalar Bize Koltuklarınızın Resimleri ni Atın Fiyatlandıralım