Hürriyet Mahallesi 148 sokak 5/b Bağcılar iİSTANBUL
trende

Esenler Koltuk Döşeme

Esenler Koltuk Döşeme

ESENLER KOLTUK DÖŞEME

Ev dekorasyonun da oturma ve misafir odalarınız da en büyük etkiyi yaratan koltuk takımlarınızdır. Koltuk takımlarınız yıllar için de deformasyona uğrayarak, eski görüntüsünden ve konforundan uzaklaşabilir. Yeni bir koltuk takımı almak istenilse de maddi imkânlar göz önün de bulundurulduğun da her zaman gerçekleşemeye bilir. Sizler de koltuk döşeme yaptırarak eskiyen koltuklarınızı yenileye bilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken evkoltukdoseme.com adresinden veya 05394271188 numaralı telefondan bizlere ulaşmak.

esenler-koltuk-doseme-300x296 Esenler Koltuk Döşeme

Esenlerde Evinizde Koltuk Döşemelerinin Etkisi

Evimiz de görüntü kirliliği oluşturan bir koltuk takımımızın olmasını tabii ki istemeyiz. Yıllar için de kullanılan her eşya da olduğu gibi koltuklarımız da eskimektedir. Yırtılan, yıpranan, süngerleri incelmiş, iskelet sistemin de sorunlar olan bir koltuk takımın da oturmak kesinlikle zevkli ve konforlu olmayacaktır. Koltuk yenileme zamanının geldiğini böylelikle anlarız. Koltuk takımlarınızın yüzlerini değiştirirken dikkat etmeniz gereken en önemli konu kumaş seçimidir. Seçeceğiniz kumaş desen ve renk olarak evinizle bütünleşmeli ve dizayna uygun olmalıdır. Ev koltuk döşeme olarak sizlere yüzlerce kumaş seçeneği sunarak istediğiniz kriterlere uygun desen ve renk seçmenize yardımcı olmaktayız. Seçimleriniz doğrultusun da evinize yepyeni bir soluk katabilirsiniz.

esenler-koltuk-doseme-fiyatlari-200x300 Esenler Koltuk Döşeme

Esenlerde En Uygun Koltuk Döşeme Fikirleri

Geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız sizlere en uygun döşeme çeşitlerini sunmaktadır. Koltuk takımlarınız ister modern, ister avangard, ister klasik tarz da olsun evkoltukdoseme. com’ la iletişime geçerek yeni fikirlere ulaşabilirsiniz. Uzun yıllar güven için de kullanacağınız, eski koltuklarınızı mükemmel işçilik kalitesi ile koltuk yüz değiştirmesini yapıyoruz. Eviniz, ofisiniz veya iş yerinizin salon bölümlerin de kullandığınız koltuklarınız da kullanacağınız yeni kumaş ve desenleriyle mükemmel bir şıklığa ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti politikasından taviz vermeden çalışmalarımızla bugünlere kadar geldik. Vizyonumuz memnun müşteri portföyümüzü her geçen gün artırmaktır. Profesyonel ekiplerimiz konusunda yılların tecrübesi ile uzmanlaşmış, sizlere en uygun seçimler sunmak için eğitilmişlerdir. Her koltuğun kendine özgü bir havası ve tarzı olduğunun bilinci ile teknolojiyi yakından takip ederek kendimizi her geçen gün yenilemekteyiz.

esenler-koltuk-doseme-modelleri-186x300 Esenler Koltuk Döşeme

Esenler Koltuk Döşeme Modelleri

Esenlerde Koltuk Döşeme Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Evinizin başköşesin de duran ve evinizin havasını yansıtan koltuk takımlarınızın döşeme işlemini yaptırırken dikkat etmeniz gereken en önemli konu, hangi koltuk modeli için hangi kumaş ve rengin uygulanacağıdır. Örnek vermek gerekirse klasik bir koltuk takımız var. Altın rengi varak işlemeleri olan siz kalkıp buna rengârenk bir kumaş seçtiğiniz de hem koltuğunun klasik normu bozulacak, hem de hoş olmayan bir görüntüye sebep olacaktır. Kumaş seçimin de doğru kişilerden doğru yardım almanız gerekir. Kendine has özellikleri ve farklı tasarımları olan koltuk takımlarınızı en iyi döşeme yapan firmamızın profesyonel ekiplerine gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Koltuk döşeme kumaş seçimlerin de en çok kullanılan başlıca çeşitler,

esenler-koltuk-doseme-istanbul-300x222 Esenler Koltuk Döşeme

Esenler Koltuk Döşeme İstanbul

 • Jakar kumaş
 • Kadife kumaş
 • Nubuk kumaş
 • Tay tüyü kumaş
 • Şönil kumaş
 • Deri ve suni deri olarak sıralana bilinir.

Deri koltuk tamiri ve döşemesi ayrı bir dikkat ve titiz çalışmak gerektirmektedir. Hayat şartları göz önünde bulundurulduğun da kimsenin sokağa atacak parası olmadığının farkındayız. Bu yüzden özverili çalışmaya ayrı bir özen göstermekteyiz. Kaliteli, güvenilir ve garantili hizmet sunarak her bütçeye uygun koltuk yenileme işlemlerini titizlikle yapmaktayız. Eskiyen koltuklarınız bir köşede kalmasın, bizimle iletişime geçtiğiniz de adresiniz de koltuklarınız incelenir size uygun kumaş ve renk tavsiyeleri yapıldıktan sonra anlaşma sağlanması durumun da maddi imkânlarınıza uygun ödeme planıyla sizleri yeni koltuklara kavuşturmak bizim işimiz.

 

 

esenler-koltuk-doseme Esenler Koltuk Döşeme
Koltuk Döşeme Esenler
esenler-koltuk-doseme-fiyatlari Esenler Koltuk Döşeme
Esenler Koltuk Döşeme Modelleri
Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. Koltuk Döşeme dedi ki:

  Koltuk Döşeme Konusunda gerçekten çok deneyimli bir firma

  1. arifoglumobilya dedi ki:

   Koltuk Tamiri Bizim İşimiz Teşekkürler

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat
Bize Ulaşın
Bize Ulaşın