Hürriyet Mahallesi 148 sokak 5/b Bağcılar iİSTANBUL
trende

4 ÇATALCA KOLTUK DÖŞEME

4 ÇATALCA KOLTUK DÖŞEME

ÇATALCA KOLTUK DÖŞEME

Koltuk döşeme bilindiğinin aksine eski koltukların değerlendirilmesi için uygulanan basit bir işlem değildir. Deformasyona uğramış, eskimiş, yırtılmış, iskeletin de sorunlar olan bir koltuğun yenilenmesi işlemidir. Klasik bir koltuk takımının ahşap kısımlarını sünger dolgularla kaplayarak modern ve konforlu bir koltuk takımına çevirmek mümkündür. Sizin de koltuk döşeme ihtiyacınız varsa bize 05394271118 numaralı telefondan ya da evkoltukdoseme.com adresinden ulaşmanız yeterlidir.

catalca-koltuk-doseme-300x225 4 ÇATALCA KOLTUK DÖŞEME

Çatalca Koltuk Döşeme

Çatalca En İyi Koltuk Döşeme ve Yenileme

Koltuğunuzun modeli ne olursa, olsun her koltuk modeli için en uygun kumaş seçenekleri ve renkleri kullanarak sizleri yepyeni koltuk takımlarına kavuşturuyoruz. Ofisiniz de, eviniz de, cafeler de ve her türlü salon sistemi olan iş yeriniz de bulunan eski koltuklarınızı tamirini ve döşemesini yapıyoruz. Çatalca Koltuk yenileme veya koltuk tamiri için en önemli olan yaptırmaya karar verdiğiniz koltuklarınızın iskelet sistemidir. Koltuğunuzun iskelet sistemi sağlam değilse, beklentiniz ve paranız boşa gidecektir. Konusun da profesyonel ekiplerimiz bizimle iletişime geçtiğiniz zaman adresinize gelerek inceleme gerçekleştirirler. İnceleme sonrasın da sizlere yapılması gerekenleri detaylı olarak anlattıktan sonra karar vermeniz doğrultusun da anlaşma sağlanır. Biz hiçbir zaman müşterilerimizin parasını alalım işi yapıp geçelim modunda çalışan bir firma olmadık. Müşteri memnuniyeti olmazsa, olmazlarımızın en başında gelir. Bundan dolayı yıllar içinde müşteri portföyümüzü hep yukarılara taşımayı başardık. Yılların tecrübesi ve teknolojiyi yakından takip ederek, her geçen gün de kendimizi yenileyerek bugünlere gelmemiz tesadüf olmasa gerek.

catalca-koltuk-doseme-model-300x300 4 ÇATALCA KOLTUK DÖŞEME

Çatalca Koltuk Döşeme Model

İstanbul Çatalca Koltuk Yenileme ve Koltuk Döşemeye Ne Zaman İhtiyaç Duyulur?

Eskimiş koltuk takımlarımızı her zaman yenisi ile değiştirme imkânımız olmayabilir. Yeni koltuk takımı almak bütçemizin o an ki durumuna uygun olmayabilir. Zaman için de deformasyona uğrayan, yırtılan, yıpranan, eskiyen ve sünger kısımların da erimeler söz konusu olduğun da Çatalca koltuk tamiri zamanı gelmiş demektir.  Farklı türler de koltuk modellerine uygun farklı kumaş ve renk seçimleri yapmak gerekir. Her koltuk döşeme işlemi titiz bir çalışma ve işçilik gerektirir. L koltuk diğer adı ile köşe takımı, tekli veya ikili koltuk, kanepe ve berjer koltuk modelleri en çok kullanılan modellerin başında gelir. Koltuk takımları modern ve klasik çizgisi ile farklı görüntü sevenlerin tercihleri arasında yer alır. Klasik bir koltuk takımına kullanılacak kumaş ile modern çizgileri olan bir koltuk takımına aynı kumaş cinsi ve rengi kullanmak koltuğun havasını bozacağı için dikkatli davranmak gerekir. Evkoltukdoseme.com adresinden firmamızın ürünlerini inceleyebilirsiniz.

catalca-koltuk-doseme-istanbul-240x300 4 ÇATALCA KOLTUK DÖŞEME

Çatalca Koltuk Döşeme İstanbul

İstanbul Çatalca Koltuk Döşeme Özellikleri ve Kumaş Seçimi Nasıl Olmalı?

Yukarıda da dediğimiz gibi her kumaş, her koltuğa uygun değildir. Klasik bir koltuk takımına renkli, allı güllü bir kumaş seçmek hem koltuğun klasik normlardan çıkmasına sebep olacak, hem de görüntü olarak pek iç açıcı olmayacaktır. Çatalca En uygun koltuk döşeme kumaşını seçmek için işin ehli olan profesyonel ekiplerimizden yardım alarak uzun yıllar konforlu ve rahat bir şekil de kullanacağınız koltuklarınızın keyfini sürmek istemez misiniz? Başlıca koltuk döşemede kullanılan kumaşlar şu şekildedir.

  • Tay tüyü
  • Keten kumaş
  • Şönil kumaş
  • Kadife kumaş
  • Jakar kumaş
  • Alkantra kumaş
  • Deri ve suni deri

Çatalca İstanbul Deri koltuk döşeme ve tamiri ile de siz müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Özelliğini bozmadan, deri koltuklarınız yeni alınmış gibi evinizin en güzel köşesinde ki yerini alacaktır. Her keseye uygun fiyat seçeneklerimizle kaliteli, güvenilir ve garantili işler için ev koltuk döşeme iletişim ağımızda sizleri bekliyoruz. Koltuk yenileme, döşeme ile ilgili her konuda siz hayal edin, gerçekleştirmek bizim işimiz.

catalca-koltuk-doseme-fiyat-240x300 4 ÇATALCA KOLTUK DÖŞEME

Çatalca Koltuk Döşeme Fiyat

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat
Bize Ulaşın
Bize Ulaşın